FAQ

1. Czy moskitiera pasuje do każdego rodzaju okien i drzwi?

Moskitiera pasuje do większości rodzajów drzwi i okien oferowanych przez producentów, zarówno pod względem ich rodzaju,jak i koloru. Różnice między zastosowanym rodzajem ram mogą natomiast wpływać na wykonywanie pomiarów. 

2. Jaki jest czas montażu i jaka jest jego uciążliwość?

Montaż nie jest czasochłonny. Zależy on od warunków panujących na miejscu. Montaż nie należy do prac głośnych, nie powstają również zanieczyszczenia na miejscu montażu. Montowany produkt jest dostarczany docięty na wymiar i jest gotowy do bezpośredniego montażu. 

3. Czy moskitiery należy zdejmować na zimę?

Moskitiery są całoroczne i nie ma obowiązku ich demontażu po sezonie letnim. Nie ma także przeciwwskazań do zdjęcia moskitiery w celu umycia ram okiennych bądź samej moskitiery. Czynność ta nie jest skomplikowana i czasochłonna. 

4. Czy mogę dopasować moskitierę do koloru ramy okiennej?

Posiadamy duży wybór kolorów, pozwalających dobrać moskitierę do posiadanej ramy okiennej. W zakładce Oferta przedstawione zostały szczegóły dostępnych odcieni.

5. Jaki jest czas realizacji zamówienia?

Na pomiar staramy się umawiać do 3 dni roboczych. Od tego momentu termin montażu umawiany jest do 10-ego dnia roboczego. Termin w sporadycznych przypadkach może ulec przesunięciu z powodu opóźnienia dostawy materiałów.

6. Czy mogę samodzielnie wykonać pomiar?

Pomiar oraz montaż w ramach zlecenia świadczymy bezpłatnie. W przypadku okien można wykonać go samodzielnie, lecz warto skonsultować go z nami, gdyż produkt trafia do klienta docięty na wymiar, a błędny pomiar uniemożliwia jego właściwy montaż. Oczywiście nie zostawiamy klienta z problemem, ale należy wtedy uwzględnić poprawki, co wiąże się z dodatkowym czasem oczekiwania.

W odniesieniu do drzwi sugerujemy umówienie się z nami na pomiar.

7. Jaka jest żywotność moskitiery?

Produkt powinien posłużyć Państwu długimi latami. Zastosowane materiały są wysokiej jakości, co wpływa na ich trwałość. Uszkodzenie konkretnego elementu, np. siatki, również nie jest problemem, gdyż można je bez problemu wymienić, bez potrzeby zakupu nowego produktu.